Norises laiks: 2019. gada 25. un 26. aprīlī

Atlikušo vietu skaits: 3/12

Dalības maksa: 395 eur + PVN

“Uzvarētāji nepieņem atteikumus. Sasniedziet savus mērķus, izmantojot veiksmīgas pārrunu vešanas prasmes gan darbā, gan privātajā dzīvē.”

Vai Jums ir sajūta, ka citi darījumu sarunās bieži vien gūst virsroku? Vai pēc svarīgas diskusijas vai darījumu pārrunām mēdzat sevi šaustīt par to, ka vajadzēja pielietot citu taktiku un būt pārliecinātākam, lai gūtu sev izdevīgāku risinājumu? Vadība vai biznesa situācija liek vienoties par šķietami “nereāliem” biznesa nosacījumiem? Ja tā, Jums noteikti nepieciešams uzspodrināt savas darījumu pārrunu vešanas prasmes!

Mērķa auditorija:

Ikviens, kuram darba ikdienā ir jāved darījumu sarunas, no kuru veiksmes pakāpes ir atkarīgi biznesa rezultāti, it īpaši:

 • Profesionāļi, kuri ikdienā ved pārrunas, t.sk. uzņēmumu vadītāji, personāla vadītāji, mārketinga vadītāji, finanšu vadītāji u.c;
 • Pārdošanas speciālisti, vadītāji un iepircēji.

Treniņa laikā dalībnieki:

 • Piedalīsies savai nozarei atbilstošu pārrunu simulācijā;
 • Atradīs atbildes uz neskaidriem jautājumiem un būs spējīgi tikt galā ar problemātiskām biznesa situācijām;
 • Saņems absolūti praktiskus instrumentus un instrukcijas izdevīgākā rezultāta panākšanai;
 • Ieraudzīs tiešus ieguvumus no iepriekšējas gatavošanās un pirmā piedāvājuma nepieņemšanas;
 • Spēs uzminēt, ko domā darījumu partneris pārrunu laikā, un plānot nākamo soli;
 • Noskaidros savu „dabisko” pārrunu stilu, lai vienmēr justos par sevi pārliecināts ikvienā pārrunu situācijā.
PROGRAMMA

1. un 2. diena:

1. Pārrunu vešanas pamatelementi, struktūra un fāzes. Ikvienu pārrunu struktūra. Sagatavošanās – kāpēc un ko tieši darīt. Kā uzdot jautājumus, kā piekāpties, tikt ārā no strupceļa un noslēgt vienošanos.

2. Dažādi pārrunu vešanas režīmi (konkurējošs, kooperējošs, uz organizāciju, attiecībām vērsts, kompromiss jeb win-win), stratēģijas un taktikas. Mērķi, vēlmes un pašpārliecība. Kas Tev svarīgāks – rezultāts vai attiecības? Kā mūsu pārliecība ietekmē pārrunu rezultātu.

3. Pušu interešu diagnosticēšana jeb ko grib otra puse. Sarunu biedra iebildumi un argumenti. Iespējamo iebildumu klasifikācija. Labākās attieksmes izvēle atbildēšanai uz iebildumiem.

4. Grūtas pārrunas un konflikts. Nošķir cilvēku no problēmas – risini problēmu, nevis kritizē cilvēku. Iziešana ārpus konfliktējošo uzskatu rāmjiem.

5. Mums vienmēr ir vairāk spēka, nekā mēs to apzināmies!

a)    Kā izmantot spēku, kas mums ir un minimizēt oponenta spēka avotus;

b)    Spēks, ko gūstam no noteikumiem, darba, zināšanām, riska u.c.;

c)    Kas atrodas zem aisberga redzamās daļas – sarunu biedra slēptās vajadzības, motīvi un to izmantošana.

6. Starpkultūru „pārpratumi” jeb kā vienoties ar dažādu tautību pārstāvjiem. Dažādi „pārliecināšanas kultūras” stili un kā tos izmantot. Kā ved pārrunas Latvijā? Vai „latviešu stils” atšķiras no „krievu stila”? Kā to izmantot savā darbā?

7.  Cilvēku psiholoģiskie tipi un kā veidot sarunu ar katru no tiem.

8.  Apzinies otras puses neizteiktās reakcijas, „lasot” viņa neverbālo komunikāciju.

9.  Labs sarunu iznākums un vienošanās nostiprināšana.

NB! Starp 1. un 2. dienu dalībnieki saņem ātro pārrunu mājasdarbu, ko apspriež 2.dienas rītā.

 • Valters Gražulis
  Valters Gražulis Valdes loceklis / biznesa treneris

       WIN partners vadītājs un biznesa konsultants ar 10 gadu pieredzi mācību jomā. Specializējas pielāgotās mācību programmās pārdošanā un vadībā. Profesionālo līmeni realizē, piegādājot 100 mācību dienas gadā. Profils →

Formāts:

Divu dienu treniņš (8h + 8h). Pirmajā dienā uzzināsiet apmācību vadītāja pieredzi un iegūsiet jaunas zināšanas un praktiskus risinājumus, otrajā dienā notiks intensīva prakse.

Norises vieta:

 Skatīt telpas →

Reģistrācija:

Vietu skaits ir ierobežots – nenokavē iespēju un reģistrējies aizpildot zemāk esošo reģistrācijas formu. Neskaidrību gadījumā zvani pa tālr.: +371 67 788 015