Kas mēs esam?

WIN partners (iepriekš Vain&Partners) ir apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 2008. gada. Šobrīd WIN partners ir kļuvis par 100% vietējā kapitāla uzņēmumu, kā arī stabilu Latvijas tirgus līderi un nostabilizējis savu pozīciju Baltijas līmenī. WIN partners apmācību procesa priekšrocības ir aktīva un atvērta mācību atmosfēra, padziļināta analīze pirms apmācību projekta uzsākšanas, kā arī praktiska pieeja tēmu apguvē.

WIN PARTNERS darbības pamatvirzieni:

 • Vadības sistēmu izstrāde un ieviešana;
 • Pārdošanas stratēģiju un sistēmu izstrāde un to ieviešana;
 • Pārdošanas, pakalpojumu sniegšanas un klientu apkalpošanas prasmju uzlabošana;
 • Komandas vadīšanas un iekšējās komunikācijas prasmju uzlabošana;
 • Darījumu sarunu stratēģiju un taktiku zināšanu pilnveidošana;
 • LEAN pieeja uzņēmumu procesiem.

Kādas ir mūsu pamatvērtības:

 1. Esam uz rezultātu orientēti.
 2. Piemīt nepieciešamība mācīties.
 3. Esam drosmīgi un iedrošinām citus.
 4. Rūpējamies un palīdzam citiem.
 5. Mums piemīt komandas gars.
 6. Mums ir iekšējais spēks un dzīves enerģija.

Kāda ir mūsu misija jeb galvenais uzdevums?

 • Uzlabot pārdošanas un pakalpojumu sniegšanas prasmes. Mēs koriģējam nostājas un sniedzam zināšanas apmācību kursos, kā arī attīstām kādu konkrētu prasmi pārdošanas treniņos. Vairums mūsu apmācību kursu ir orientēti uz vienas komandas problēmām un vajadzībām.
 • Uzlabot komandas vadības prasmes. Mēs palīdzam vadītājiem paaugstināt savas komandas standartus un mācām trenēt savus cilvēkus, lai kopīgi uzlabotu prasmju un zināšanu līmeni, kā arī veidojam izpratni par tādu komandas vadīšanas stilu, kas ikvienam komandas loceklim radītu vēlmi strādāt ar 101% atdevi.
 • Sasniegt personiskos un ar darbu saistītos mērķus. Mēs cilvēkiem palīdzam kļūt mērķtiecīgākiem, labāk izprast un drošāk īstenot savas vēlmes.

Kādus mūsu uzņēmuma darbības aspektus augstu vērtē klienti?

 1. Ļoti individuālu pieeju – mūsu pamatīgums nodrošina, ka apmācības risinājums ir ļoti precīzi piemērots klienta vajadzībām; mūsu apmācību vadītāji iegulda daudz pūļu, lai iepazītos ar klienta nozari un produktiem.
 2. Praktiskumu – mūsu apmācībās teorija un prakse ir savā starpā cieši saistītas. Piedāvātos padomus un mācības mūsu konsultanti ir praksē izmēģinājuši, un visi konsultanti ir paši guvuši panākumus pārdošanā – mēs mācām to, ko paši labi protam un izmantojam.
 3. Sadarbības iedvesmojošo ietekmi – mūsu apmācības atšķiras ar to, ka sniedz ne vien prasmes, bet arī spēku un iedvesmu īstenot apgūto dzīvē, kā arī dod stipru motivāciju