Mums ir jaunumi, kas noteikti iepriecinās Tevi un Tavu komandu! Atsaucoties uz mūsu klientu vēlmēm, esam sagatavojuši īpašu piedāvājumu. Augustā dodamies pie saviem klientiem, lai bez maksas dotu ieskatu vienas stundas garumā no mūsu šī gada pieprasītākajām treniņu programmām. Tev, HRM, vai visai Tavai komandai ir iespēja uzaicināt kādu no WIN partners treneriem, lai rezervētu nodarbību par kādu no zemāk redzamajām treniņa tēmām. Zemāk informācija par to, kā pieteikties. Nepalaid iespēju garām, jo vizīšu skaits ir ierobežots!

TRENERI

                
            Aldis Zauls                Regīna Reke                 Inga kalna                 
winpartners.lv/zauls       winpartners.lv/reke       winpartners.lv/kalna

    Vigants              Jūlija     

Vigants Lesausks              Jūlija Grīnberga

TĒMAS

1. CILVĒKU UZVEDĪBAS MODEĻI DISC®

Treneri: Regīna Reķe, Aldis Zauls.
Kam tas domāts? DISC ir piemērots ikvienam, kam profesionālajā saskarsmē fokuss ir darbs ar cilvēkiem – HRM; pārdevēji; klientu apkalpošanas speciālisti; vadītāji, vadītāju vietnieki un nodaļu vadītāji; projektu tipa komandu dalībnieki;
Galvenie ieguvumi. Palielini savas zināšanas par to, kā Tu reaģē uz konflikta situācijām, kas Tevi motivē, kas izraisa stresu un kā tu risini problēmas. Sevis un komandas uzvedības un komunikācijas izpratne ir panākumu pamatā. Noskaidro, kā pielāgot komunikāciju produktīvākai, pozitīvākai saskarsmei un kultūrai uzņēmumā. Pilno programmu apskaties šeit.

2. 1M PERFORMANCE. Treniņš jaunajiem vadītājiem

Treneri:Aldis Zauls, Regīna Reķe.
Kam tas domāts? M1 Performance domāts vadītājiem, kas savā lomā ir 3 – 12 mēnešus; jauniem, ambicioziem vadītājiem, kas pieņēmuši savu izaicinājumu – būt par vadītāju, un praktizē vadītāja pienākumus ikdienā.
Galvenie ieguvumi. 1,5 dienas treniņš, kura fokuss ir: Mana kā jaunā vadītāja atbildība: fokuss, skaitļi, pienākumi. Darbinieku vadība un komunikācija. Mana laika plānošana un plāns. Pēc plānošanas metodoloģijas, kuru apgūst dalībnieki treniņa laikā, sagatavots nākamo 6 mēnešu darbības plāns. Pilno programmu apskaties šeit.

3. ATGRIEZENISKĀ SAITE. Vadības instruments darbinieku attīstībā

Treneri: Aldis Zauls, Inga kalna, Regīna Reķe.
Kam tas domāts? Vadītāji un speciālisti, personāldaļas vadītāji, mentori, kā arī citi struktūrvienību pārstāvji, kuru tiešie darba pienākumi saistīti ar novērtējuma sniegšanu vai atgriezeniskās saites sesiju vadību.
Galvenie ieguvumi. Izpratne par atgriezenisko saiti kā vadības instrumentu darbinieku attīstībā. Atgriezeniskās saites 11 zelta likumi, kas palīdz instrumentu pilnvērtīgi izmantot. Atgriezeniskās saites iemaņu praktiska trenēšana. Pilno programmu apskaties šeit.

4. ATTĀLINĀTĀ KOMANDAS VADĪBA

Treneri: Aldis Zauls, Inga kalna, Regīna Reķe.
Kam tas domāts? Vadītājiem, kas strādā ar komandu, kur tās dalībnieki vai pats vadītājs atrodas lielāko daļu ārpus biroja vai citā pilsētā, citā valstī.
Galvenie ieguvumi. Kā vadīt komandu situācijās, kad: Tavi darbinieki lielāko daļu laika strādā ārpus biroja; Tu un Tavi darbinieki atrodaties dažādās pilsētās; Tu un Tava komanda atrodaties dažādās valstīs? Attālinātas vadības priekšrocības un izaicinājumi, kas jāpārvar.

5. DELEĢĒŠANA – PRAKTISKS ALGORITMS

Treneri: Aldis Zauls, Inga kalna, Regīna Reķe.
Kam tas domāts? Vadītājiem un vecākiem speciālistiem, personāldaļas vadītājiem, mentoriem, kā arī citiem struktūrvienību pārstāvjiem, kuru tiešie darba pienākumi saistīti ar novērtējuma sniegšanu vai atgriezeniskās saites sesiju vadību.
Galvenie ieguvumi. Izpratne par deleģēšanu kā vadības instrumentu darbinieku attīstībā. Deleģēšanas pamatnosacījumi, kā instrumentu izmantot pilnvērtīgi. Deleģēšanas iemaņu praktiska trenēšana.

6. JAUTĀJUMU UZDOŠANAS TRENIŅŠ B2B segmentā

Treneris: Vigants Lesausks
Kam tas domāts? Pārdošanas konsultantiem, menedžeriem, kas aktīvi strādā attālināti un klātienē ar klientiem.
Galvenie ieguvumi. Apgūtas zināšanas par jautājumu dažādām tehnikām un metodēm. Tiek trenētas klienta vajadzību izzināšanas prasmes.

7. KLAUSĪŠANĀS TRENIŅŠ B2B segmentā

Treneris: Vigants Lesausks
Kam tas domāts? Pārdošanas konsultantiem, menedžeriem, kas aktīvi strādā attālināti un klātienē ar klientiem.
Galvenie ieguvumi. Tiek apgūtas aktīvās klausīšanās metodes. Tiek trenētas klausīšanās prasmes.

8. PROJEKTA VADĪBAS LAIKA PLĀNOŠANA

Trenere: Jūlija Grīnberga
Kam tas domāts? Projektu vadītājiem. Visiem, kam nepieciešama projektu realizēšana komandā.
Galvenie ieguvumi. Tiek apgūti efektīvas laika plānošanas instrumenti projekta realizēšanai.

9. PROJEKTU MĒRĶU FORMULĒŠANAS TRENIŅŠ

Trenere: Jūlija Grīnberga
Kam tas domāts? Projektu vadītājiem. Visiem, kam nepieciešama projektu realizēšana komandā.
Galvenie ieguvumi. Apgūti mērķu formulēšanas algoritmi un principi. Darbs ar šī brīža projektu aktuālajiem mērķiem.

PIETEIKŠANĀS

Izvēlies interesējošo tēmu un piesakies bezmaksas nodarbībai, rakstot uz epastu noskaidro@winpartners.lv. Mēs ar Tevi sazināsimies, lai precizētu laiku, vietu un dalībnieku skaitu. Nepalaid iespēju garām, jo vizīšu skaits ir ierobežots.

* Piedāvājums ir spēkā tikai Rīgas teritorijā, un izbraukumu skaits ir ierobežots: tikai 10 izbraukumi augustā.