Biznesa konsultāciju un apmācību kompānija Vain & Partners kopš 21. marta pārdēvēta par WIN PARTNERS. 21. martā mēs aicinājām mūsu sadarbības partnerus un klientus uz pasākumu, kurš notika par godu mūsu nosaukuma maiņai un jaunā biroja atklāšanai, tādējādi, šo zīmīgo datumu var uzskatīt par mūsu dzimšanas dienu. Visas dienas garumā pie mums viesojās partneri, klienti un draugi, lai apsveiktu mūs un uzzinātu vairāk par svarīgajām pārmaiņām. Dienas pēcpusdienā mūsu viesus izdancināja dejotāja un LNT raidījuma Lielais jautājums vadītāja Aleksandra Kurusova, bet vakara daļā ierādās bārmeņi, kuri pārsteidza skatītājus ar trenētu roku veiklību.

Zīmola un uzņēmuma nosaukumu maiņa ir likumsakarīgs iznākums gadu ilgam pārmaiņu procesam. Uzņēmums ir paplašinājies, audzis darbinieku skaits, kā arī daudzveidīgāks kļuvis piedāvāto apmācību programmu piedāvājums.

Uzņēmuma filiāle Latvijā tika atvērta 2008. gadā. Noslēdzot 6 gadu stabilizācijas un izaugsmes ceļu, uzņēmuma iekšienē ir pieņemts stratēģisks lēmums paplašināt kompetenci un pieredzi, kļūstot par stabilu nozares pārstāvi Baltijas tirgū. Arī uzņēmuma produktu klāstā ir vairāki jaunumi. Atbildot biznesa vides izaicinājumiem, uzņēmums piedāvā jaunu vadības instrumentu – pārdošanas audits, savukārt ikvienam, kas vēlas palielināt konkurētspēju tirgū, augt kā personība, izprotot sevi un atrodot savu patieso aicinājumu, tiek piedāvāta 3 dienu personīgās izaugsmes programma WinYourSelf. (Winyourself.lv)

Uzņēmums ir mainījis arī īpašniekus, no Igaunijā bāzētas mātes kompānijas filiāles Latvijā pārtopot par 100% Latvijas uzņēmumu. Uzņēmuma īpašnieks ir viens no Latvijā pazīstamākajiem biznesa konsultantiem un treneriem Valters Gražulis.