Biznesa apmācības noma Rīga centrā
win partners birojs
Izīrē biznesa apmācību telpu
Izīrē biznesa apmācību telpu
Izīrē biznesa apmācību telpu
Izīrē biznesa apmācību telpu
Izīrē biznesa apmācību telpu
Biznesa apmācības noma Rīga centrā
Biznesa apmācības noma Rīga centrā
Biznesa apmācības noma Rīga centrā

Aicinām izmantot mūsu specifiski pielāgoto telpu saviem treniņu projektiem. Mēs garantējam, ka telpas raisīs radošu un produktīvu noskaņojumu. Semināru telpa ir sagatavota ērtam darbam visas dienas garumā, darba grupām  līdz 16 cilvēkiem. Galdu izvietojumu iespējams sagatavot jebkurā veidā.

Mūsu treniņu zālē un visā birojā kopumā dominē askētiskie toņi: melns, pelēks un balts. Melnais un pelēkais atbilst uzņēmuma domāšanai – būt tiešiem, precīziem, mērķtiecīgiem. Savukārt baltais, kas pārsvarā akcentēts interjera mēbelēs, liecina par vieglumu, gaisīgumu. Galda virsmas ir baltas. Mūsu mērķis ir izcelt personības, kuras rada atmosfēru un kopējo noskaņojumu birojā, tāpēc arī interjerā jūtama pietāte pret krāsām. Interjeru atsvaidzina zaļo augu saliņas, bet dinamismu rada melnbaltas grafikas pie sienām, kā arī mūsu korporatīvās krāsas, kur oranžais ir enerģijai un vitalitātei, bet pelēkais lietišķumam un darba noskaņojumam.  Kad visi esam kopā, gaisotne ir pozitīvi elektrizēta.

AUTOSTĀVIETAS PIE BIROJA

1. MAKSAS AUTOSTĀVVIETA EUROPARK UZ KR.VALDEMĀRA UN STABU IELAS STŪRA

Iebraukšana no Stabu ielas. Maksa par autostāvvietu – 2,00 EUR/stundā, 8,00 EUR/dienā no plkst. 8-20. Autostāvvietas izmantošanas biļetes iespējams iegādāties ar skaidru naudu, izmantojot autostāvvietā uzstādīto biļešu automātu, kā arī izmantojot Mobilly aplikāciju, lietojot zonas kodu SB.

2. APSARGĀJAMA MAKSAS AUTOSTĀVVIETA PIE SKONTO STADIONA

Iebraukšana gan no Emīla Melngaiļa ielas, gan no Hanzas ielas. Maksa par autostāvvietu – 1,50 EUR/stundā, 3,00 EUR/dienā no plkst. 8-20.

3. AUTOSTĀVVIETA UZ KR. VALDEMĀRA UN EMĪLA MELNGAIĻA IELAS STŪRA

Iebraukšana no Emīla Melngaiļa ielas. Maksa par autostāvvietu – 1,50 EUR/stundā, 4,50 EUR/dienā no plkst. 8-18 (samaksa skaidrā naudā kasē).

Automašīnas ir iespējams novietot arī Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietās (izvietojumu un cenrādi skatīt šeit.