AG Capital / Partneri

AG CAPITAL

AG Capital ir finanšu konsultāciju kompānija, kas specializējas uz finanšu direktoru ārpakalpojumu sniegšanu. AG Capital piedāvā ideālu finanšu direktora piesaistes risinājumu Latvijas vidējā mēroga uzņēmumiem, kuriem nav sava finanšu direktora. Uzņēmums palīdz saviem klientiem veikt budžeta plānošanu, analizēt darbības rezultātus no finanšu viedokļa, pieņemt biznesa lēmumus, kuri būtu pamatoti ar cipariem, kā arī piesaistīt finansējumu to īstenošanai (bankas, ES fondi). Arī mēs, WIN partners, ikdienā izmantojam AG Capital pakalpojumus jau kopš 2012. gada. Pateicoties šai sadarbībai esam ne tikai sakārtojuši savu finanšu plānošanu un rezultātu analīzi, bet arī palīdzējuši vairākiem mūsu klientiem, iesakot viņiem AG Capital piedāvāto risinājumu.

FORUM ONE

FORUM ONE ir skaļākais ikgadējais biznesa līderu forums Austrumeiropā. FORUM ONE ir pelnījis ievērību, jo ar vadības mākslu un daudziem citiem sasniegumiem uzņēmējdarbībā un dzīvē tajā dalījušies tādi uzņēmēji kā Virgin Group dibinātājs Sers Ričards Brensons, Peep Vain un Bodo Schafer.  Pasākums piesaista  lielākos  Lietuvas un ārvalstu uzņēmumu īpašniekus un vadītājus.  Šī pieredze ir interesanta un noderīga arī tiem, kas interesējas par ekonomiku, vadību, biznesa administrāciju, vai tiem, kas sapņo par patstāvīgu biznesu. Forums pulcina vairāk nekā 2500 dalībnieku  no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Nigērijas, Ķīnas un citām valstīm. Foruma laikā notiek arī “Darījumu kontaktu vakari”, uzņēmēji iegūst  jaunus risinājumus un iespējas  biznesam.

IMPARTA

IMPARTA ir biznesa apmācību un konsultāciju uzņēmums ar vairāk kā 140 asociētiem treneriem visā pasaulē,  un spēju sniegt plaša mēroga globālo industriju aktualitāšu  izklāstus, kas ir  detalizēti arī lokāla rakstura jautājumos.  Sadarbojoties ar  IMPARTA esam atklājuši, kā tā precīzi izprot uzņēmumu šķēršļus, lai tie pieņemtu jaunas prasmes un uzvedības izpausmes. IMPARTA ir meklējusi atbildes vismaz desmit gadus un ir investējusi miljoniem mārciņu, lai attīstītu jauno  Capability Building® System – visaptverošu, modulāru aplikāciju, kas pārvēršas par mācību programmu uzņēmuma ilgstošai veiktspējas uzlabošanai.

CSI business consulting

CSI BUSINESS CONSULTING sniedz  atbalstu uzņēmumu vadībām, lai izveidotu kopējas pārmaiņu programmas. Programmas var aptvert visus posmus, sākot ar diagnozi un risinājumu projektēšanu un beidzot ar testēšanu. CSI mērķis ir pieskarties visiem biznesa elementiem, kas nepieciešami, lai veiksmīgi pabeigtu pārmaiņu procesus sadarbības uzņēmumos: vadības sistēmai, darbinieku domāšanas veidam,  uzvedības un spēju pilnveidei. Klasiski izmantotās metodes ietver Lean, Six Sigma, zero based redesign, TPM.