Seko līdzi WIN partners stāstam, iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: LV; RU

Aldis Zauls

TRENERIS / BIZNESA KONSULTANTS

Komandas veidošanas praktiķis. Kvalificēts personāla speciālists. Izaugsmes treneris.

Vairāk kā 5 gadu pedagoģiskā darba pieredze, strādājot skolā un darbā ar augstskolu studentiem

Kopš 2001.gada strādā kā personiskās un komandu attīstības treneris. Profesionālās karjeras laikā piedalījies vairāk kā 800 dažādu treniņu un programmu veidošanā, organizēšanā un vadīšanā.

Papildus akadēmiskai izglītībai Aldis ir piedalījies dažādos tālākizglītības mācību semināros un treniņos: „Everything DiSC”, „Spēļu un aktivitāšu praktiskās apmācības”, “Pusaudžu noziedzības novēršana – piedzīvojumu terapijas un komandas darba metodes”, “Nevaldāmā klase ”, u.c.

Noderīgas ir bijušas arī zināšanas par darbu ar grupām, kas iegūtas strādājot par gidu (Baltijas valstīs) un instruktoru kalnu turiādēs zemajos un augstajos Tatros.

Uzstājies dažādās konferences, semināros un diskusijās par tēmām, „Mērķu izvirzīšana”, „Laika vadība”, “Personiskā efektivitāte”, „Komandas veidošana” u.c. Moderējis konferneces un diskusijas.

Lūk, daļa no uzņēmumiem, kuru darbiniekiem Aldis ir vadījis mācību pasākumus šo gadu laikā: Latvijas Gāze, Aldaris, Latvijas Valsts Meži, Merks, IBM, Point Transaction Systems, RBSSKALS, Jaunzeltiņi, Ekju, Dadsons, DSV Transport, Ernst & Young, Tietoenator, BDC Mežs, Bosch, WT terminal, Hannu Pro, Bolderāja, Avoti, DOMO, Unico GOLD, Datateks, Ošukalns celtniecība, Piebalgas, Vaives, SEB klientu centrs u.c.

Aldis jebkuras mācības vada ar azartu, pozitīvu degsmi un atbildības sajūtu, nemitīgi attīsta mācību programmas, turpina pilnveidot iedvesmojoša trenera prasmes un apgūt jaunākās zināšanas personāla vadības jomā.

Vairāk kā 0 g. pieredze kā personības un komandas izaugsmes trenerim
Vairāk kā 0 programmu. Treniņu organizēšana un vadīšana.
Iegūta 0 g. pieredze pedagoģiskajā darbā

Dzīves moto:

Pasaule mainās un mums ir jāmainās tai līdzi.

Dosje

Kontaktinformācija

Treniņi un aktivitātes

  • Komandas veidošana un izaugsme;
  • Personīgā izaugsme;
  • Vadītprasmes zemākā un vidējā līmeņa vadītājiem.

Raksturojums

TOP 3 lietas, kas raksturo Aldi kā treneri:

  1. Aldis iedziļināsies pat mazākajās detaļās, lai treniņš izdotos;
  2. Aldis tic, ka tikai tad, kad mēs patiesi, no sirds novērtēsim to, kas mums ir, mums tiks dota iespēja sasniegt ko vairāk;
  3. Aldis raksturo – enerģija, iedziļināšanās, kvalitāte un motivācija.