Seko līdzi WIN partners stāstam, iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: RU; LV; ENG

JŪLIJA ZANDERSONE

BIZNESA TRENERE/ KONSULTANTE

Kopš 2010. gada Jūlija strādā uzņēmuma Citrus Solutions vadošajos amatos. Citrus Solutions ir Lattelecom meitas uzņēmums un viena no Latvijas lielākajām inženierkomunikāciju būvniecības kompānijām. Praktiski visa Jūlijas ikdiena ir saistīta ar dažāda līmeņa projektu iegūšanu, realizāciju un projektu komandu vadību. Jūlijai ir starptautiska projektu vadības sertifikācija atbilstoši Project Management Institute standartiem.

„Projektu vadība ir aizraujoša joma. Mani ļoti saista, ka katrs projekts savā ziņā ir kā atsevišķā dzīve. Tam ir sākums un tam ir beigas. Tas ir darbs, kas nekad nav un nebūs garlaicīgs. Vienmēr ir iespēja atrast kādus jaunus izaicinājumus, jaunus klientus, jaunus projektus, jaunas tehnoloģijas. Līdz ar to ir nepārtraukta iespēja augt un attīstīties. Projektu vadībā ir iespēja sākotnējai vēlmei, problēmai un vajadzībai atrast risinājumu. Ir tāda sajūta, ka sākumā nebija nekas, tikai idejas un ieceres. Bet ar savu darbu no nekā esi radījis kaut ko. Šis radīšanas moments dod neizsakāmu gandarījumu,” stāsta Jūlija.

Jūlijai ir vairāk kā 15 gadu pieredze komandu un projektu vadības jomā dažādās nozarēs – gan būvniecībā, gan IT jomā, gan pakalpojumu ieviešanā un pārvaldībā, gan mārketingā. Pieredze ir iegūta, strādājot tādos uzņēmumos kā Latvijas Pasts, Lattelecom un citos.

Dzīves moto:

“The journey of a thousand miles begins with a single step. /LaoTzu/”

Kontaktinformācija

Apmācību tēmas:

  • Projektu vadība
  • Krīzes vadība
  • Darba efektivitāte

Raksturojums

TOP 3 lietas, kas raksturo Jūliju kā treneri:

  • Enerģiska un iedvesmojoša;
  • Izaicina paskatīties uz lietām no cita skatu punkta un iziet no savas komforta zonas;
  • Piemīt augsta atbildības sajūta un vēlme sniegt maksimālo pievienoto vērtību katram dalībniekam.