Kad esi kļuvis par jauno vadītāju – rodas enerģija un vēlme pierādīt. Ir iekšēja neziņa, vai izdosies un nav skaidrs – ar kuru darbu sākt. Šajā e-pastā sagatavoti daži ieteikumi jaunajam vadītājam no WIN partners trenera Alda Zaula:

  • Sapulce ir galvenais komunikācijas un informācijas nodošanas, apmaiņas instruments jaunajam vadītājam. Pirms ej uz sapulci pajautā sev – kādas konkrētas trīs darbības es gribu sagaidīt pēc šīs sapulces?
  • Domā par savu atbildību. Rīkojies fokusēti un konkrēti. Pārstāj darīt, risināt `saimnieciskus vai IT` jautājumus (ja dari darbus padoto vietā, tad arī algu jāsaņem atbilstošu).
  • Pārstāj teikt komplimentus par labu darbu. Sāc teikt pastiprinošu atgriezenisko saiti vismaz reizi dienā.
  • Izveido nedēļas minimālo sistemātisko darbību plānu ar vadītāja ( ne speciālista ) pamata pienākumiem. Tam jābūt plānam pie kā nepieciešams turēties 3 – 6 mēnešus.Tas atvieglos un padarīs efektīvāku tavu darbu tuvāko pusgadu un tiks iegūts papildus laiks citām darbībām.

Ja tu esi jaunais vadītājs un Tev ir nepieciešams milzu lēciens domāšanā, tad pieņem izaicinājumu un nāc uz WIN partners publisko treniņu “1M performance”, kas norisināsies jau 20. un 21. jūnijā. Reģistrēšanās un programma šeit