Seko līdzi WIN partners stāstam, iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: LV; ENG; RU

Signe Reuta

TRENERE / BIZNESA KONSULTANTE

Līdz šim Signe darbojusies kā biznesa trenere uzņēmumos, kuros ir strādājusi galvenokārt finanšu jomā. Signei ir vairāk kā 10 gadu vadītājas pieredze, projektu vadības pieredze, tajā skaitā starptautiskā organizācijā, vadot pārrobežu projektus. Tāpat, Signei ir 6 gadu pieredze procesu uzlabošanas jomā, izmantojot Lean Six Sigma metodiku.

Veidojot mācību programmas un vadot tās saviem kolēģiem, Signe ir nonākusi pie secinājuma, ka pašreizējā biznesa vidē ļoti nepieciešamas ir prasmju apmācības. Līdz ar to viņas veidotās apmācību programmas ir ar praktisku ievirzi – lai apmācību dalībnieki ar vingrinājumiem, uzdevumu palīdzību varētu izmēģināt, “paprovēt” kā konkrētās zināšanas var tikt pielietotas ikdienas darbā.

Signe ir palīdzējusi ieviest LEAN vadības procesus tādos uzņēmumos kā: Swedbank, Runway, Lesjofors, Aloja Starkelsen, pilveidot projektu vadības prasmes uzņēmumiem Augstsprieguma tīkli, Media Scope, MediaCom, Media House, Mind Share, Guilty.  

Vairāk kā 0 g. pieredze gadu pieredze kā pasniedzējai
Vairāk kā 0 g. pieredze procesu uzlabošanā, izmantojot Lean pieeju
Vārāk kā 0 g. pieredze projektu vadībā
  • Šķiet, ka izdevās "iekustināt" vairākas svarīgas tēmas starp uzņēmuma vidējā līmeņa vadītājiem. Noderīga informācija! Daudz piemēru no citiem uzņēmumiem.

    Sandra Kulinar

Saziņa

Kontaktinformācija

Treniņi un aktivitātes

  • Procesu uzlabojumi uzņēmumā;
  • Lean metodikas pamati;
  • Projektu vadība.

Raksturojums

TOP 3 lietas, kas raksturo Signi kā treneri:

  1. Spēja  ieinteresēt un aizraut treniņa dalībniekus;
  2. Enerģiska;
  3. Atvērta.