Seko līdzi WIN partners stāstam un iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: LV; RU; ENG

VALTERS GRAŽULIS

WIN PARTNERS VALDES LOCEKLIS / BIZNESA TRENERIS

5 gadu laikā Valters un komanda ir 4* palielinājuši WIN partners apgrozījumu un panākuši strauji izaugsmi Latvijā, sasniedzot 2. vietu pēc apgrozījuma apmācību uzņēmumu tirgū 2015. gadā. Pēdējo 2 gadu laikā Valtera pārdošanas un vadības treniņus ir apmeklējuši vairāk kā 4000 dalībnieki no visām Baltijas valstīm.

Starp Valtera klientiem 2013.-2015. gadā var minēt tādus vadošos savas nozares uzņēmumus kā: SIA Vervo, AS Olainfarm, AS DNB banka, AS Sentor Farm aptiekas, SIA Scanmed, SIA Nutricia, SIA adidas Baltics, SIA Latvijas Tālrunis, BaltCap, “Marginalen AB” grupa, SIA RIMI Latvia, SIA Compensa life, SIA Cido, SIA Baltie, Amber Beverage Group, VAS CSDD, AS Latvijas Maiznieks, SIA Omega Pharma, SIA Later Ltd, AS Tallink Latvija, SIA „Ventspils nafta” termināls, SIA Onninen, ZAB Sorainen, AS Expobank, SIA Ruukki Latvija, SIA Latvijas Aptieka, SIA Forevers, SIA Sanofi – Aventis Latvija, SIA AVON Cosmetics, SIA Cido Grupa, AS Latvijas valsts meži, AS Rīgas Miesnieks, AS Sadales tīkls, SIA Prudentia, Seesam Insurance AS Latvijas fil. u.c.

Vairāk kā 0 g. pieredze konsultāciju un apmācību biznesā
Virs 0 % pieaugums uzņēmuma apgrozījumam Valtera vadībā
Vidējā atzīme 0 .Augsts klientu apmierinātības rādītājs
 • Kā galveno veiksmes faktoru atzīmējam precīzu fokusēšanos uz kopīgi noteiktajām tēmām treniņa programmas izveidē, orientēšanos uz konkrēta darbinieka kompetenču trenēšanu un prasmju pilnveidi reālajā darba vidē. Pārdošanas treniņš bija ļoti noderīgi, jo tas ļāva pārdošanas speciālistiem izaugt savā darbā un kļūt par augstas raudzes profesionāļiem. Patiesi novērtējam un pateicamies SIA „WIN partners” par ikdienas atbalstu praktisko darbu koordinēšanā un  atbildību par projekta realizēšanu kopumā. Skatīt visu atsauksmi. 

  Lauris Ančupāns SIA DPA, Head of Licensing and Product Sales Department
 • Profesionāls lektors - Valters!!! Gaisotne - pozitīva. Superīgi kolēģi, ar kuriem bija iespēja iepazīties.  Patika grupu darbi un saskarsme ar citiem kolēģiem. Strukturēti un profesionāli izveidotas apmācības. Paldies!

  VAS "CSDD" Apmācību dalībnieki 9. oktobrī, 2015
 • Atziņas bija ļoti noderīgas, ikdienas situācijas, kurām paši izgajām cauri, lika padomāt kā uzlabot savas darbības. Laba atmosfēra, ikdienā vajadzīgu tēmu apskate. Pozitīvā vadītāja attieksme palīdzēja viegli uztvert informāciju. Ļoti aktīvs vadītājs, spēja atbildēt uz visiem jautājumiem.

  SIA "ONNINEN" Apmācību dalībnieki 28. martā un 25. aprīlī, 2015
 • Patika brīvā atmosfēra un dalībnieku iesaiste. Atmosfēra - tiešām viss ir atkarīgs no tās un no trenera. Interesanti piemēri no dzīves. Pēc teorijas apguves uzreiz bija iespēja to likt praksē - pildot grupas uzdevumus. Patika vieglums kādā tika mācīts.

  SIA RIMI LATVIA Apmācību dalībnieki 23 jūlijā, 2015
 • Praktiskie uzdevumi, darbs grupās, vadītāja pozitīvā gaisotnes uzturēšana. Atziņas bija ļoti noderīgas, ikdienas situācijas, kurām paši izgājām cauri, lika padomāt kā uzlabot savas darbības. Laba atmosfera, ikdienā vajadzīgu tēmu apskate. Piemēri no dzīves. Ļoti aktīvs vadītājs, spēja atbildēt uz visiem jautājumiem.

  SIA ONNINEN komanda Treniņa dalībnieki 28. martā un 25. aprīlī, 2015
 • Atvērtā gaisotne un nepiespiestā atmosfēra. Atraktīvs vadītājs. Laba un pozitīva darba attieksme.  Spēja mācīties un piedalīties.  Profesionālisms, organizācija. Atraisīta darba atmosfēra.

  SIA NORDE komanda Treniņa dalībnieki 24-25. februārī, 2015
 • Vēlos pateikties par fantastiski noorganizētu semināru mūsu bankas darbiniekiem, tais skaitā, par Valtera neizsīkstošo enerģiju diskutējot ar mums visas dienas garumā! Esam sasmēlušies jaunas idejas, lai tās varētu izmantot savā ikdienā!

  Evija Sloka AS Expobank Valdes locekle 2016

Dosje

Kontaktinformācija

Apmācību tēmas

 • Uzņēmuma vadība un darbs ar vadītājiem;
 • Pārdošanas vadība un pārdošana;
 • Stratēģiskā un mērķu vadība;
 • Personīgās attīstības tēmas;
 • Sertificēts ogļu gājiena treneris.

RAKSTUROJUмS

TOP 3 lietas, kas raksturo Valteru kā treneri:

· Atdeve – strādāt katram dalībniekam ar 110 % atdevi!
· Izaicinājums – radīt savu treniņu dalībniekos vēlmi sasniegt vairāk, un iedot instrumentus – “kā”!
· Rezultāts – emocionāli jūtams, un cipariski mērāms katram!

Produkti

WIN4sales

WIN partners testēta un uzlabota pārdošanas un pārdošanas vadības sistēma, kuru nosaucām par “WIN4sales”.

WIN tactics

Sasniedziet savus mērķus izmantojot veiksmīgas pārrunu vešanas prasmes gan darbā, gan privātajā dzīvē.