WIN partners - Tavam biznesam pielāgotas mācības

Mēs esam mācību uzņēmums – no 2008. gada palīdzam organizācijām veidot motivētas komandas, attīstīt darbinieku vadības, pārdošanas, komunikācijas prasmes un veicināt viņu personīgo izaugsmi.

 

Piedāvājam 45 programmas sešos mācību virzienos:

Ja esošo programmu klāstā neatrodam klienta vajadzībām atbilstošo, mūsu treneri detalizēti izzina situāciju un veido jaunu programmu.

Strādājam ar vietējiem un starptautiskiem vidējiem un lieliem uzņemumiem, valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu klientu portfelī ir pārstāvētas vairākas nozares: apdrošināšana, farmācija, medicīna, bankas, vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, preču izplatīšana, skaistumkopšana, atkritumu apsaimniekošana.

WIN partners komandā strādā 25 treneri

Plaša treneru komanda ļauj piedāvāt klientiem mācību tematisko dauzdveidību, kā arī realizēt īpaši liela mēroga apmācības ar vairākiem simtiem dalībnieku.

Strādājam pēc VCT jeb virtual classroom training principa, kas nodrošina trenera un auditorijas aktīvu mijiedarbību attālināto mācību laikā. Klātienes mācības organizējam saskaņā ar konkrētā brīdī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

2020.-2021. gadā realizētie mācību projekti, ar kuriem īpaši lepojamies

Vēlies saņemt mācību piedāvājumu savam uzņēmumam?

Saņemt piedāvājumu