WIN partners - Tavam biznesam pielāgotas mācības

Mēs esam mācību uzņēmums – no 2008. gada palīdzam organizācijām veidot motivētas komandas, attīstīt darbinieku vadības, pārdošanas, komunikācijas prasmes un veicināt viņu personīgo izaugsmi.

Piedāvājam 52 programmas sešos mācību virzienos:

Ja esošo programmu klāstā neatrodam klienta vajadzībām atbilstošo, mūsu treneri detalizēti izzina situāciju un veido jaunu programmu.

Strādājam ar vietējiem un starptautiskiem vidējiem un lieliem uzņēmumiem, valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu klientu portfelī ir pārstāvētas vairākas nozares: apdrošināšana, farmācija, medicīna, bankas, vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, preču izplatīšana, skaistumkopšana, atkritumu apsaimniekošana.

WIN partners komandā strādā vairāk nekā 40 treneri

Plaša treneru komanda ļauj piedāvāt klientiem mācību tematisko daudzveidību, kā arī realizēt īpaši liela mēroga apmācības ar vairākiem simtiem dalībnieku.

Strādājam pēc VCT jeb virtual classroom training principa, kas nodrošina trenera un auditorijas aktīvu mijiedarbību attālināto mācību laikā. Klātienes mācības organizējam saskaņā ar konkrētā brīdī spēkā esošajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Daži no mūsu realizētajiem mācību projektiem:

Vēlies saņemt mācību piedāvājumu savam uzņēmumam?

Pieteikties