Seko līdzi WIN partners stāstam, iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: RU; LV; ENG

Andrejs Grigoļunovičs, CFA

SIA AG CAPITAL VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS / “WIN PARTNERS” SADARBĪBAS PARTNERIS

Andrejam ir 14 gadu pieredze finanšu jomā. 2010. gadā Andrejs ir dibinājis kompāniju AG Capital, kas sniedz finanšu direktoru ārpakalpojumus vidējiem uzņēmumiem Latvijā un ārzemēs.  Andrejs ir Chartered Financial Analyst grāda turētājs un World Rankings For Financial Modeling klasifikācijā, kura balstīta uz pasaules čempionāta rezultātiem pēdējo 3 gadu laikā, ir ierindots kā nr. 22. starp labākajiem finanšu speciālistiem pasaulē, apsteidzot konkurentus no tādām globāli zināmām kompānijām kā “KPMG”, “Ernst&Young” un “Goldman Sachs”.

Pēdējos 5 gados Andrejs un viņa komanda ir veiksmīgi palīdzējuši vairāk nekā 150 klientiem sakārtot savas finanses un pieņemt pamatotus biznesa lēmumus. Starp plašāk pazīstamajiem Andreja klientiem ir tādi uzņēmumi kā WIN partners, Grenardi, Scanmed, Riekstukalns, restorāns Bibliotēka, PAA vannas, DPA, Mario konditoreja, Autofavorīts, kā arī vairāki citi uzņēmumi.

Vairāk kā 0 g. pieredze korporatīvo finanšu jomā
0 gadus pēc kārtas "ModelOff" vērtējumā 30. spēcīgākais finansists pasaulē
Vairāk nekā 0 klientu pēdējo 5 gadu laikā
 • Mūsu uzņēmuma apgrozījumu būtiski ietekmē sezonālāssvārstības. AG Capital izstrādātais naudas plūsmas plāns palīdz sabalansēt ieņēmumus ar maksājumiem, kā arī optimāli saplānot iepirkumus.
  Solveiga Karele SIA Grenardi valdes locekle
 • Pieņemot lēmumu par investīciju veikšanu restorānā Bibliotēka, piesaistījām AG Capital, lai veiktu projekta finanšu novērtējumu. AG Capital aprēķini skaidri parādīja nepieciešamo restorāna noslogojumu un bezzaudējumu līmeni.
  Oskars Skara restorāna Bibliotēka līdzīpašnieks
 • Andrejs un viņa komanda palīdzēja mūsu uzņēmumam pārskatīt finanšu plānus un nodrošināja, lai visi dati un formulas būtu precīzi.Mēs bijām pozitīvi pārsteigti par AG Capital spēju pievērst uzmanību detaļām, ātro servisu un proaktīvo pieeju darbam. Mēs noteikti plānojam izmantot AG Capital pakalpojumus atkārtoti, cita projekta ietvaros, un nešaubāmies rekomendēt viņu servisu visiem. Paldies par lielisku darbu!
  Maggie Gunning Pure Converts LLP līdzīpašniece
 • Jo vairāk paplašinājās mūsu bizness, jo lielāka bija nepieciešamība pēc rūpīgas naudas plūsmas uzraudzības un plānošanas. AG izstrādāja naudas plūsmas modeli, kas ļauj mums labāk paredzēt un plānot naudas plūsmu. AG savlaicīgi izstrādāja lietošanai ērtu produktu par saprātīgu cenu. Es nešauboties rekomendētu viņus, pat neskatoties uz to, ka es nerakstu rekomendācijas ļoti bieži.
  Michael Fugler Holiday Beverage Inc. direktors

Konsultāciju tēmas

 • Nodaļu un produktu rentabilitātes novērtēšana;
 • Budžetu izstrāde un izpildes analīze;
 • Naudas plūsmas plānošana;
 • Investīciju projektu analīze, aprēķini investīciju lēmumu pamatošanai;
 • Finansējuma piesaiste.

Dosje

Kontaktinformācija

Andreja raksturojums

TOP 3 lietas, kas raksturo Andreju kā treneri:

 • Spēj novest sarežģītu problēmu līdz vienkāršam lēmumam;
 • Palīdz novērst no nepareiziem lēmumiem;
 • Spēj noskatīties uz biznesa problēmām, ņemot pieredzi no vairākām nozarēm un valstīm.