Improvizācija komanda vadībā | WIN partners

Uzlabojām komunikāciju ar “DISC” modeli

Mācības palīdzēja izprast savu un citu cilvēku uzvedību, un kā pielāgoties tai, lai panāktu vēlamo rezultātu

Kāda bija klienta vajadzība?

SIA Attēls R ir viens no lielākajiem mēbeļu materiālu piegādātājiem Latvijā, kas nodrošina arī mēbeļu detaļu ražošanas servisu.

Klienta mērķis bija palīdzēt darbiniekiem uzlabot gan iekšējo, gan ārējo komunikācija pēc ilgstošā attālinātā darba.

2023.g. darbinieki ir pilnībā atgriezušies klātienes darbā pēc Covid-19 ierobežojumiem un uzņēmumus ir saskaries ar vairākām komunikācijas problēmām: klātienes darbs un tikšanās lielākajai daļai darbinieku izraisīja papildu stresu un izaicinājumus.

Kāds bija WIN partners risinājums?

Lai palīdzētu darbiniekiem veiksmīgāk atgriezties darbā un uzlabot savu komunikāciju, WIN partners organizēja “Attēls R”  komandai  mācības, kur par pamatu tika izmantota “DiSC®” programma par cilvēku uzvedības modeļiem un to kombinācijām.

Programma palīdzēja izprast savu un citu cilvēku uzvedību, un kā pielāgoties tai, lai panāktu vēlamo rezultātu, piemēram, uzlabotu iekšējo komunikāciju un saskarsmi ar klientiem, motivētu labākam rezultātam, risinātu iekšējos konfliktus komandā.

Klātienes divu dienu mācības 8 dažādām grupām notika 2023. gada pavasarī un vasarā. Treniņos piedalījās vairāk nekā 120  “Attēls R” darbinieku:

  • vadītāji;
  • klientu apkalpošanas speciālisti;
  • pārdevēji;
  • ražošanas darbinieki;
  • administratīvie darbinieki.

Mācības vadīja WIN partners komandas attīstības treneris Aldis Zauls.