Seko līdzi WIN partners stāstam, iegūsti svaigas idejas biznesa attīstībai!

Sekot

 Valodas: RU; LV; ENG

Jeļena Jegorova

 Trenere / Biznesa konsultante

Jeļenai ir 15 gadu pārdošanas pieredze dažādās biznesa nozarēs, pieredze tiešajā pārdošanā un telemārketingā, kā arī cilvēkresursu vadībā, strādājot dažādos uzņēmumos, dažādos amatos.

Biznesa treneres darbu Jeļena sākusi kā iekšējā trenere, apmācot pārdošanas speciālistus un vidējā līmeņa vadītājus.

Šobrīd Jeļena strādā A/S LATVIJAS MAIZNIEKS par tirdzniecības vadītāju un biznesa treneri.

Jeļena nemitīgi uzlabo savas trenera prasmes, un pati mācās pie pazīstamiem treneriem no ASV, Krievijas, Ukrainas un Baltijas valstīm. Pirms četriem gadiem iegūtā kouča izglītība (Erickson International, ICF standarts).

Jeļena uzskata, ka pārdošana ir spēle, kurā ir savi noteikumi un sava stratēģija. Mainās spēlētāji, mainās spēles laukumi, mainās konkurentu stratēģijas, un ir jāmainās līdzi, jāmaina instrumentu klāsts – tas tiek darīts, lai uzvarētu.

Vadot apmācības, Jeļenas pamatprincips ir: „būvējam māju no pasūtītāja materiāliem”. Jeļenas pedagoģiskā izglītība un psiholoģijas studijas ļauj viņai precīzi strukturēt apmācības procesu, padarot to maksimāli vieglu un efektīvu, bet lielā darba pieredze – padara tās maksimāli tuvas dzīvei.

Vairāk kā 0 g. pieredze apmācību vadīšanā
Vairāk kā 0 pieredze vadošajos amatos
Iegūta 0 g. pieredze pārdošanas pieredze dažādās biznesa nozarēs

Dzīves moto:

Problēmu nav, ir tikai situācijas, kas dod iespēju sākt meklēt iespējas. “It’S KIND OF FUN TO DO THE IMPOSSIBLE.

Dosje

Kontaktinformācija

Treniņi un aktivitātes

  • tiešā pārdošana distribūcijā un telesales;
  • argumentācijas prasmes un efektīvs darbs ar iebildumiem;
  • motivācija ikdienā un mērķu formulēšana kā viens no motivācijas instrumentiem;
  • merčendaizings.

Raksturojums

TOP 3 lietas, kas Jeļenu raksturo Jeļenu kā treneri:

  • Interese par treniņa dalībnieku rezultātiem: “Internetā var izlasīt kā vadīt mašīnu, bet pēc izlasītā tu braukt nemācēsi” – mans trenera uzdevums ir ne tikai dot zināšanas, bet arī iemācīt dalībniekus pielietot apgūtas prasmes reālajā dzīvē.
  • Interese par treniņa dalībnieku biznesu: “Ceļam māju no pasūtītāja materiāliem” – mans trenera uzdevums ir sagatavot apmācības sistēmu, kas būtu pielāgota dalībnieka reālai darba situācijai un tieši viņa darba specifikai.
  • Interese par treniņa dalībnieku personību: “Katram cilvēkam ir visi nepieciešamie resursi mērķu sasniegšanai” – mans trenera uzdevums ir palīdzēt katram atrast savas iespējas, resursus un spēka avotu.