Ja jūlija vai augusta laikā plānota publiska uzstāšanās, sapulce vai prezentācija, tad nākot uz treniņu “Prezentācijas prasmes” iegūsi par 60-70% vairāk. Jau 4. un 5. jūlijā būs iespēja pilnveidot savas uzstāšanās iemaņas WIN partners organizētā, aktīvā un izaicinošā treniņā „Prezentācijas prasmes”. Ja esi gatavs pārvarēt savas iekšējās barjeras, tad iepazīsties ar 4 treniņa ieguvumiem:

1. Treniņā laikā varēsi sagatavoties savai svarīgākajai vasaras prezentācijai vai publiskās uzstāšanās reizei līdz būsi gatavs/a uzstāties izcili.
2. Atnākot uz treniņu, Tu ietaupīsi 12 stundas no laika, kurā Tu būtu gatavojies prezentācijai individuāli – tikai saviem spēkiem.
3. Tu vari ņemt līdzi savus prezentācijas materiālus, definētus šķēršļus un izaicinājumus, lai uzdotu specifiskus jautājumus un diskutētu par konkrētu situāciju.
4. Ar treneri varēsi arī vienoties par papildus sagatavošanās sesijām.

  Treniņu vadīs WIN partners biznesa trenere Antra Veigure.  Antra palīdzēs pārvarēt bailes no publiskās uzstāšanās un saprast savu veiksmes formulu spējai izcili prezentēt.

Ikdienā Antru pazīstam kā WIN partners treneri un L’Oréal Baltic Talantu attīstības un piesaistes vadītāju Baltijas valstīs. Taču ārpus darba Antra publiski uzstājas arī citos ne ar biznesu saistītos pasākumos. Antras viena no aktivitātēm ir dalība Baltijas mēroga un Starptautiskajās izstādēs ar suņu puiku, mājās dēvētu par Puškinu (izstāžu vārds gan ir smalkāks: Go for a Dream), kurš nu jau ir titulēts Latvijas čempions un Starptautiskā čempiona titula kandidāts. Otra suņa vārds Poršs labi raksturo Antras interesi par tehniku kopš bērnības kā auto meistara meitai. Šobrīd Antra ir nodevusies jauniem tehniskajiem izaicinājumiem uz diviem riteņiem – tuviem un tālākiem ceļojumiem, kur nesenākais bija no Latvijas caur Šveices un Itālijas Alpiem līdz Venēcijai.

Arī Antras darba diena paiet nemitīgos profesionālos izaicinājumos un publiska uzstāšanās arvien lielākai auditorijai ir daļa no viņas ikdienas. 10. oktobrī Antra uzstāsies #HRPersonālsKonference ar tēmu par darbinieku attīstības sistēmu veiksmes faktoriem un kļūdām, no kurām izvairīties, kā arī dalīsies ar L’Oréal grupas praksi. Savukārt, jau 4. un 5. jūlijā būs iespēja pilnveidot savas uzstāšanās iemaņas WIN partners organizētā, aktīvā un izaicinošā treniņā „Prezentācijas prasmes”, kur Antras vadībā varēsi sagatavoties un ietaupīt sagatavošanās laiku savai svarīgākajai vasaras prezentācijai vai publiskās uzstāšanās reizei.