Kāpēc piesaistīt stratēģisko pasākumu moderatoru?

Dažādu stratēģisko pasākumu īstenošana bieži ir sarežģīts un izaicinošs process, kam nepieciešamas atbilstošas zināšanas, resursi un perspektīva.

Tāpēc arvien vairāk uzņēmumu savu stratēģisko pasākumu moderēšanai izvēlas piesaistīt ārpakalpojumu.

Stratēģisko pasākumu moderators ir profesionāls konsultants, kurš cieši sadarbojas ar uzņēmuma vadības komandu, lai izstrādātu, pilnveidotu un īstenotu gan organizācijas stratēģiju, gan arī moderētu dažādus stratēģiskos pasākumus un attīstības sapulces.

GALVENIE IEGUVUMI, PIESAISTOT MODERATORU:

  1. Ekspertīze un pieredze: Ārēju moderatoru neietekmē uzņēmuma iekšējā politika, kultūra vai vēsture. Moderatori ir ar daudzu gadu pieredzi stratēģiskajā plānošanā, analīzē un īstenošanā, strādājuši ar daudziem uzņēmumiem dažādās nozarēs, un var piedāvāt vērtīgu ieskatu, labāko praksi un pārbaudītas metodoloģijas.
  2. Detalizēts plāns, fokuss un nodevumi: Moderators nepārtraukti tur roku uz pulsa, lai nenotiktu novirzīšanās no plāna, tur uzņēmuma fokusu uz svarīgāko. Moderators palīdz koncentrēties uz skaidra un vienota plāna izstrādi visos aspektos, kā arī sagatavo nodevumus tālākiem uzdevumiem rezultātu sasniegšanā.
  3. Riska mazināšana: Moderators var palīdzēt komandai identificēt un mazināt iespējamos riskus un neskaidrības, kā arī nodrošināt, lai stratēģija atbilstu uzņēmuma vīzijai, misijai un vērtībām un tiktu realizēta tālāk ikdienas darbā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā moderators var palīdzēt jūsu uzņēmumam stratēģisko pasākumu un sapulču darba organizēšanā, sazinieties ar mums.

Vēlies saņemt mācību piedāvājumu savam uzņēmumam?

Pieteikties