Arī Tu vari apgūt DiSC® mācību, lai apzinātu kolēģu un klientu uzvedības stilu un personīgās iezīmes, lai piesaistītu konkrēto personību, un, protams, lai pārdotu savu produktu vai ideju. Šajā ziņā treneris Aldis Zauls ir apkopojis svarīgākos uzdotos jautājumus par DiSC®, taču daudz dziļāku izpēti veiksim treniņā “Cilvēku uzvedības modeļi DiSC®”  14. un 15. martā.

Kas ir DiSC?
Katram cilvēkam ir dabiskais uzvedības veids. Dažās situācijās Tavs dabiskais uzvedības veids ir vislabākais. Citās situācijās viss neizdodas tik gludi, un Tev nepieciešams apzināti pielāgot savu uzvedību – rīkoties tādā veidā, kas Tev nenotiek dabiski. DiSC® ir mācība par cilvēku uzvedības stiliem, kas ļauj izprast savu un citu cilvēku dabisko uzvedību, lai sadarbība ar citiem veidojas efektīvāka.

Kas slēpjas aiz vārda “DiSC®“?
Akronīms DiSC® ir izveidots no četru galveno uzvedības dimensiju pirmajiem burtiem:
D (Dominance) – tieša, uz rezultātiem orientēta, stipras gribas un spēcīga personība;
i  (ietekme) – draudzīga, entuziasma pilna, optimistiska un dzīvespriecīga personība;
S (Stabilitāte) – aukstasinīga, piekāpīga, pacietīga un pazemīga personība;
C (Centīgums) – pedantiska, atturīga, precīza un sistemātiska personība.

Kā zināšanas par DiSC® uzvedības modeļiem var Tev palīdzēt sasniegt savus darba un personiskos mērķus?
DiSC® rīkiem ir spējas transformēt cilvēka izpratni par sevi un pārējiem, piedāvājot jaunas iespējas, kā mijiedarboties ar apkārtējiem cilvēkiem un gūt labākus rezultātus saskarsmē ar cilvēkiem, kā arī darba mērķu sasniegšanā. Zināšanas palīdz attīstīt spēcīgākas pārdošanas prasmes, atpazīstot un pielāgojot savu komunikāciju atbilstoši klienta uzvedības stilam.

Kas ir DiSC® profils?
DiSC® profils parāda tavu uzvedības stilu un attieksmi pret apkārtējo vidi. Savu profilu noskaidro katrs WIN partners treniņa “Cilvēku uzvedības modeļi DiSC® dalībnieks. Profila rezultāti radīs lielāku uzticamību saviem spēkiem un uzlabos personisko efektivitāti. Profils tiks noskaidrots pamatojoties uz atbildēm anketā. Paraugu aplūko šeit.

Kam vajadzētu apgūt DiSC® uzvedības modeļus? 
DiSC® rīki ir ļoti noderīgi tiem, kuriem tiešais darbs ir darbs ar cilvēkiem, vadītājiem, pārdevējiem, klientu vadītājiem. Kad ir apgūtas DiSC® pamatzināšanas, tad tās ir iespējams integrēt arī citos risinājumos un attīstības programmās, kas vērstas uz efektīvu komandas darbu, pārdošanu, komunikāciju vai rezultātu sasniegšanu.


14. un 15. martā nāc uz atvērto treniņu “Cilvēku uzvedības modeļi DiSC®“, un sertificēta DiSC® trenera  Alda Zaula vadībā apgūsti tūlītēji pielietojamus rīkus savstarpējo attiecību prasmīgākai veidošanai. Iepazīsties ar treniņa programmu šeit.