WIN partners Vienas metodes treniņš

1 METODES TRENIŅŠ

Divas reizes gadā dāvinām komandām iespēju apgūt vienu metodi, ko mācām kādā no WIN partners biznesa mācību programmām. Izmēģinājuma treniņa noslēgumā dalībnieki uzreiz varēs pielietot apgūto prasmi savā darbā. Treniņam var pieteikties 6-10 cilvēku grupas.

Kas ir WIN partners 1 Metodes treniņš?

Tas ir bezmaksas 1 stundas treniņš tiešsaistē, kuru vada viens no WIN partners treneriem. Treniņa laikā uzņēmuma komanda apgūst kādu metodi efektīvākam komandas darbam. Treniņš notiek MS Teams vai Zoom platformā.

 • Nākamā kampaņa notiks 2024. gada janvārī
 • treniņam var pieteikt komandu no 6 līdz 10 cilvēkiem
 • viena komanda var pieteikties vienam treniņam
 • katram dalībniekam jābūt piekļuvei pie atsevišķa datora ar skaņu un kameru
 • piesakoties izmēģinājuma treniņam, jūs piekrītat, ka WIN partners patur tiesības izmantot savā komunikācijā informāciju par treniņu, piemēram, klienta nosaukumu, atsauksmes
PIETEIKT KOMANDU 1 METODES TRENIŅAM

Kad iesakām pieteikties 1 Metodes treniņam?

 • ja vēlaties attīstīt kādu konkrētu prasmi savā komandā
 • ja apsverat domu iegādāties WIN partners mācību programmu, un vēlaties redzēt treneri darbībā vai pārliecināties par programmā izmantoto metožu saturu un kvalitāti

Vadības prasmju trenere Elita Račiņa palīdzēs izskaidrot KPI lomu darbiniekiem, kuriem savā darbībā ir jāsaskaras ar KPI lietošanu, bet nav īsti skaidrs kā to efektīvi un praktiski pielietot.

KPI nav tikai formalitāte, tos var izmantot iekšējā komunikācijā, komandas vadībā, darbu plānošanā. KPI ir viens no rīkiem, lai no abstraktiem uzņēmuma līmeņa stratēģijas mērķiem nonāktu pie konkrētām rīcībām darbinieku līmenī.

Metode ir iekļauta mācību programmā Stratēģiskā domāšana: ceļvedis mainīgos apstākļos

Komunikācijas un komandu trenere Iveta Bikse palīdzēs saprast, kā, izmantojot OIS metodi, sniegt vērtīgu atgriezenisko saiti.

Metode ir iekļauta jauno vadītāju mācību programmā No speciālista par vadītāju

Pārdošanas treneris Artūrs Gabaliņš palīdzēs apgūt metodi kā pārdošanas procesā strādāt ar iebildumiem un izmantot iebildumus sev par labu.

Metode ir iekļauta mācību programmās B2B pārdošana, Pārdošana B2C segmentā.

Komunikācijas trenere Liene Ločmele palīdzēs apgūt ērti pielietojamu stratēģiju, kas uzstāšanās laikā ļauj būt situācijas noteicējam – ar cieņu un pārliecību uzturēt labu komunikāciju ar dažādi noskaņotiem klausītājiem.

Metode ir iekļauta mācību programmā “Prezentēšanas prasmes”

Līderības un komandu trenere Laila Snidzāne ar  “Start. Stop. Continue.” metodi palīdzēs uzlabot savas komandas psiholoģisko drošību, mācīties risināt savstarpējās nesaskaņas un vadīt emocijas, kā arī nepieciešamības gadījumā mainīt komandas procesus un uzvedības normas.

Metode ir iekļauta mācību programmā Emocionāla inteliģence darba vidē.

Pārdošanas un komunikācijas treneris Rihards Mickēvičs palīdzēs apgūt SĀKAM! pārdošanas metodi, kas ne tikai krasi palielinās iespējas noslēgt darījumu jau šodien, bet arī raisīs klientā vēlmi attīstīt ilgtermiņa attiecības ar Tevi un Tavu zīmolu.

Metode ir iekļauta mācību programmās B2B pārdošana, Pārdošana B2C segmentā.

Efektivitātes un produktivitātes trenere Dace Skrastiņa palīdzēs apgūt “Pirmā soļa metodi”, kas iedos virzību un enerģiju, lai soli pa solim realizētu konkrētu projektu – izstrādāt stratēģisko plānu, apgūt jaunas zināšanas, uzrakstīt atskaiti vai iesākt citus svarīgus projektus un uzdevumus.

Metode ir iekļauta mācību programmā Enerģijas un laika plānošana.

 

Komunikācijas trenere Laila Vīksna palīdzēs apgūt EPIS metodi, ko var izmantot saziņā ar negatīvi noskaņotiem un emocionāliem klientiem.

Metode ir piemērota, lai no emocionāla konflikta ar klientu abi izietu ar iespējami labāko rezultātu.

Metode ir iekļauta mācību programmā Izcila klientu apkalpošana.

Kādas ir 1 Metodes treniņa priekšrocības?

 • iespēja redzēt WIN partners treneri darbībā un notestēt kādu no biznesa mācību programmām
 • vienkārša organizēšana: treniņš norit attālināti MS Teams vai Zoom platformā
 • efektīvi izmantots darbinieku laiks, neizjaucot ikdienas darba ritmu
 • konkrēts zināšanu pielietojums – 100% praksē balstīts treniņš
 • neliela grupa, kas ļauj iesaistīt treniņā visus dalībniekus